MOTOCO

MOTOCO

Любов до натурального шовку завжди щира, чиста і постійна. Аксесуар з енергетично сильного матеріалу багатьма століттями підкреслює нескінченну жіночність прекрасної статі. Спочатку це і було нашим натхненням. Потім, звичайно, велику роль стали грати саме зображення і дизайни на шарфах і хустках. Енергетичний посил задає сам шовк, адже він створений нашою природою, безпосередньо маленьким істотою - шовковим тутопрядом. До того, як потрапити до вас на руки, ця чарівна тканина проходить через десятки трудящих в Азії (Китай, Таїланд, Індія). Жінки з любов'ю і турботою вручну сортують нитки, тчуть полотно з тисяч шовкових волокон, невпинно насолоджуючись контактом з ніжними шовковими протеїнами. Руки робітниць неймовірно ніжні, зволожені і нагодовані без всяких кремів. Ми не знаємо ще одну таку тканину, здатну на таку кількість любові і турботи про жінок.

 Motoco - "за особистим бажанням". А дослівний переклад з іспанської означає "вільний рух без контролю". Для нас це пряма метафора про факт існування натурального шовку. Природа створила прекрасний. І цілими століттями матеріал беззаперечно закохує в себе все більшу кількість жінок. Любительки наших виробiв не спокушаються сумнівним маркетингом, а діють виключно серцем. За своїм особистим бажанням.

 Ми відчуваємо так само трепетну відповідальність за дизайни на хустках. Дівчата милуються, розглядають кожну деталь на шовку, адже його так приємно чіпати. Наша мета - надихати серця на любов і захоплення природою, а так само натуральними цінностями нашої планети.